Pro správnou funkčnost stránek používáme cookies. Souhlasem s nimi nám pomáháte zlepšovat naše služby. Více informací

O společnosti AERMEC

 

Italská společnost AERMEC je přední světovou značkou v oblasti klimatizace, která nabízí produkty, služby a ekologické řešení, které dokonale splňují nejnáročnější požadavky trhu. Společnost AERMEC byla založena v roce 1961 s jednoduchým posláním, na tehdejší dobu poměrně ambiciózním. Na dnešní dobu ale více než standardním posláním – poskytováním pohody a pohodlí ve všech prostředích, kde lidé žijí a pracují.

Jak sám italský AERMEC říká, neexistuje žádná výzva, kterou AERMEC nemůže vyřešit. Kompletní sortiment řešení produktů se vyznačuje kvalitou designu, materiálů a výkonu, schopnými splnit všechny požadavky zákazníků v rámci celé řady konkrétních aplikací. Nabídka širokého sortimentu společnosti AERMEC s více než 300 řadami nabízí chladiče tepla, tepelná čerpadla, ventilátorové spirály, klimatizační jednotky, rozdělovače, VRF systémy, zařízení pro rekuperaci tepla, střešní jednotky a další.

Standardní a přizpůsobené produkty AERMECu mají více než 10 000 konfigurací, produkty AERMEC prodává 6 mezinárodních obchodních společnostní s více jak 70 distributory, má 59 poboček a 78 servisních center po celé Itálii a finálně skvělý zákaznický komfort zajištuje více jak 650 zaměstnanců.

Zeptejte se našich obchodních zástupců, co činí italský AERMEC ruku v ruce s COMPLETE CZ jako ideálního partnera pro všechny vaše potřeby na klimatizace.

AERMEC

AERMEC FHX

Druh:  2/4 trubkový

Chladič kapalin - chlazení:  1,5 ÷ 7,4  kW
Chladič kapalin - vytápění:  3,4 ÷ 15,0  kW

Parapetní/podstropní fancoil umožňující sterilizaci vzduchu vhodný pro nemocnice a veřejné prostory. Možné zvolit výbavu pro skupinové ovládání. Samozřejmostí je široká paleta příslušenství pro snadnější instalaci, tj. ventily, ovladače, mřížky do podhledů, atd. 

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC HWF

Druh:  2 okruhová
Možnosti využití: 
chladič kapalin, s odděleným kondenzátorem

Chladič kapalin - chlazení:  630 ÷1529  kW

Vodou chlazený chiller pro vnitřní instalaci. Optimalizovaný pro vysoké kondenzační teploty. Vhodný pro klimatizační systémy s velkou zátěží v obytných, komerčních a průmyslových budovách. Možnost dovybavení o desuperheater nebo total recovery system s následnou produkcí vody vhodné na sanitu.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC HWS

Druh:  1/2 okruhová
Možnosti využití: 
chladič kapalin, s odděleným kondenzátorem

Chladič kapalin - chlazení:  146,4 ÷ 712,0  kW

Vodou chlazený chiller pro vnitřní instalaci. Vhodný pro klimatizační systémy s velkou zátěží v obytných, komerčních a průmyslových budovách. Možnost dovybavení o desuperheater nebo total recovery system s následnou produkcí vody vhodné na sanitu.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC NLC

Druh:  1/2 okruhová, radiální ventilátor
Možnosti využití: 
vnitřní jednotka s přívodem venkovnícho vzduchu, možnost reverzibilního TČ

Chladič kapalin - chlazení:  52,0 ÷ 316.0  kW
Tepelné čerpadlo - vytápění:  56,0 ÷ 349,0  kW

Jednotka pro vnitřní instalaci s EC ventilátory a přívodem venkovního vzduchu. Vhodný pro klimatizační systémy a přípravu teplé vody pro střední zátěže v obytných a komerčních budovách. Vnitřní jednotka s přívodem venkovnícho vzduchu, možnost reverzibilního TČ, s hydromoduly, ZZT.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC NRB

Druh:  dvouokruhová, axiální ventilátor
Možnosti využití: 
chladič kapalin, reverzibilní tepelné čerpadlo, kondenzační jednotka

Chladič kapalin - chlazení:  217,0 ÷ 1047,0  kW
Tepelné čerpadlo - vytápění:  210,0 ÷ 1009,0  kW

Chladič kapalin se vzduchem chlazeným kondenzátorem. Vhodný pro klimatizační systémy a přípravu teplé vody pro střední až velké zátěže v obytných a komerčních budovách. Chladič kapalin, reverzibilní repelné čerpadlo, kondenzační jednotka, s hydromoduly, částečné a plné ZZT.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC NRB freecooling (volné chlazení)

Druh: dvouokruhová, axiální ventilátor
Možnosti využití: chladič kapalin, freecooling, freecooling plus s velmi nízkými tlakovými ztrátami, ZZT

Chladič kapalin - chlazení: 212,0 ÷ 1011,0 kW
Freecoling: 181,7 ÷ 965,5 kW

Chladič kapalin se vzduchem chlazeným kondenzátorem. Vhodný pro klimatizační systémy a přípravu teplé vody pro střední až velké zátěže v obytných a komerčních budovách.

0 Kč
bez DPH 0 Kč