Pro správnou funkčnost stránek používáme cookies. Souhlasem s nimi nám pomáháte zlepšovat naše služby. Více informací

O společnosti AERMEC

 

Italská společnost AERMEC je přední světovou značkou v oblasti klimatizace, která nabízí produkty, služby a ekologické řešení, které dokonale splňují nejnáročnější požadavky trhu. Společnost AERMEC byla založena v roce 1961 s jednoduchým posláním, na tehdejší dobu poměrně ambiciózním. Na dnešní dobu ale více než standardním posláním – poskytováním pohody a pohodlí ve všech prostředích, kde lidé žijí a pracují.

Jak sám italský AERMEC říká, neexistuje žádná výzva, kterou AERMEC nemůže vyřešit. Kompletní sortiment řešení produktů se vyznačuje kvalitou designu, materiálů a výkonu, schopnými splnit všechny požadavky zákazníků v rámci celé řady konkrétních aplikací. Nabídka širokého sortimentu společnosti AERMEC s více než 300 řadami nabízí chladiče tepla, tepelná čerpadla, ventilátorové spirály, klimatizační jednotky, rozdělovače, VRF systémy, zařízení pro rekuperaci tepla, střešní jednotky a další.

Standardní a přizpůsobené produkty AERMECu mají více než 10 000 konfigurací, produkty AERMEC prodává 6 mezinárodních obchodních společnostní s více jak 70 distributory, má 59 poboček a 78 servisních center po celé Itálii a finálně skvělý zákaznický komfort zajištuje více jak 650 zaměstnanců.

Zeptejte se našich obchodních zástupců, co činí italský AERMEC ruku v ruce s COMPLETE CZ jako ideálního partnera pro všechny vaše potřeby na klimatizace.

AERMEC

AERMEC NRK

Druh:  tepelné čerpadlo, axiální ventilátor
Možnosti využití: 
reverzibilní tepelné čerpadlo optimalizované pro velmi nízké teploty

Tepelné čerpadlo - chlazení:  18,0 ÷ 148  kW
Tepelné čerpadlo - vytápění:  21,0 ÷ 175,0  kW

TČ zduch-voda pro venkovní instalaci s invertorovým kompresorem. Vhodné pro klimatizační systémy, vytápění a přípravu teplé vody pro málé/střední zátěže. Tepelné čerpadlo optimalizované pro velmi nízké teploty, teplota výstupní vody až 65 °c, s hydromoduly, ZZT.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC NRL

Druh:  dvouokruhová, axiální ventilátor
Možnosti využití: 
chladič kapalin, kondenzační jednotka, freecooling, bezgylokolový freecooling, možnost reverzibilního tepelného čerpadla

Chladič kapalin - chlazení:  53,0 ÷ 953,0  kW
Tepelné čerpadlo - vytápění:  58,0 ÷ 1050,0  kW
Freecooling:  58,0 ÷ 887,0  kW

Chladič kapalin se vzduchem chlazeným kondenzátorem. Vhodný pro klimatizační systémy a přípravu teplé vody pro střední zátěže v obytných a komerčních budovách. Chladič kapalin, kondenzační jednotka, freecooling, bezgylokolový freecooling, možnost reverzibilního tepelného čerpadla, s hydromoduly, částečné i plné ZZT.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC NRP

Možnosti využití:  multifunkční jednotka vhodná jak pro chlazení, vytápění, tak i pro sanitu

Chladič kapalin - chlazení:  43,0 ÷ 477,00  kW
Tepelné čerpadlo - vytápění:  46,0 ÷ 544,0  kW

Multifunkční chladič kapalin se vzduchem chlazeným kondenzátorem. Vhodný pro simultální a nezávislou produkci chladné a teplé vody.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC NRV

Druh:  modulární chladič kapalin, axiální ventilátor
Možnosti využití: 
chladič kapalin, freecooling

Chladič kapalin - chlazení: 108,1 kW
Freecooling: 91,2 kW

Modulární chladící jednotka se vzduchem chlazeným kondenzátorem. Vhodný pro klimatizační systémy a přípravu teplé vody pro střední až velké zátěže v obytných a komerčních budovách. Chladič kapalin, freecooling, ZZT.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC NS

Druh:  1/2 okruhové tepelné čerpadlo
Možnosti využití: 
reverzibilní tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo - chlazení:  235,0 ÷ 730,0  kW
Tepelné čerpadlo - vytápění:  276,0 ÷ 789,0  kW

Reverzibilní tepelné čerpadlo vzduch-voda pro venkovní instalaci. Vhodné pro klimatizační systémy a přípravu teplé vody pro velké zátěže v obytných, komerčních a průmyslových budovách. Reverzibilní tepelné čerpadlo, ZZT.


0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC NSG

Druh: 2/3 okruhová, axiální ventilátor
Možnosti využití: chladič kapalin, s hydromoduly, ZZT

Chladič kapalin - chlazení: 443,0 ÷ 1578,0 kW

Chladič kapalin se vzduchem chlazeným kondenzátorem. Pracuje s novým chladivem R1234ze. Vhodný pro klimatizační systémy a přípravu teplé vody pro velké zátěže v obytných, komerčních a průmyslových budovách.

0 Kč
bez DPH 0 Kč