Pro správnou funkčnost stránek používáme cookies. Souhlasem s nimi nám pomáháte zlepšovat naše služby. Více informací

O společnosti AERMEC

 

Italská společnost AERMEC je přední světovou značkou v oblasti klimatizace, která nabízí produkty, služby a ekologické řešení, které dokonale splňují nejnáročnější požadavky trhu. Společnost AERMEC byla založena v roce 1961 s jednoduchým posláním, na tehdejší dobu poměrně ambiciózním. Na dnešní dobu ale více než standardním posláním – poskytováním pohody a pohodlí ve všech prostředích, kde lidé žijí a pracují.

Jak sám italský AERMEC říká, neexistuje žádná výzva, kterou AERMEC nemůže vyřešit. Kompletní sortiment řešení produktů se vyznačuje kvalitou designu, materiálů a výkonu, schopnými splnit všechny požadavky zákazníků v rámci celé řady konkrétních aplikací. Nabídka širokého sortimentu společnosti AERMEC s více než 300 řadami nabízí chladiče tepla, tepelná čerpadla, ventilátorové spirály, klimatizační jednotky, rozdělovače, VRF systémy, zařízení pro rekuperaci tepla, střešní jednotky a další.

Standardní a přizpůsobené produkty AERMECu mají více než 10 000 konfigurací, produkty AERMEC prodává 6 mezinárodních obchodních společnostní s více jak 70 distributory, má 59 poboček a 78 servisních center po celé Itálii a finálně skvělý zákaznický komfort zajištuje více jak 650 zaměstnanců.

Zeptejte se našich obchodních zástupců, co činí italský AERMEC ruku v ruce s COMPLETE CZ jako ideálního partnera pro všechny vaše potřeby na klimatizace.

AERMEC

AERMEC Ventilcassaforma

Designovaná kovová schránka pro vnoření fancoilů FCX/UL do zdi.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC VES

Druh:  2/4 trubkový

Chladič kapalin - chlazení:  1,82 ÷ 11,81  kW
Chladič kapalin - vytápění:  1,25 ÷ 25,37  kW

Kanálová jednotka s invertorovým motorem pro plynulou regulaci průtoku vzduchu. Kanálová jednotka s invertorovým motorem pro plynulou regulaci průtoku vzduchu a také velmi nízkým profilem. Možné zvolit výbavu pro skupinové ovládání a pro připojením k BMS. Samozřejmostí je široká paleta příslušenství pro snadnější instalaci, tj. ovladače, ventily, nástavce na VZT potrubí, atd.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC WF

Druh:  2/3 okruhová
Možnosti využití: 
chladič kapalin, s odděleným kondenzátorem

Chladič kapalin - chlazení:  630 ÷ 2331  kW

Vodou chlazený chiller pro vnitřní instalaci. Optimalizovaný pro nízké kondenzační teploty. Vhodný pro klimatizační systémy s velkou zátěží v obytných, komerčních a průmyslových budovách. Možnost dovybavení o desuperheater nebo total recovery system s následnou produkcí vody vhodné na sanitu.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC WFG

Druh: 2/3 okruhová
Možnosti využití: chladič kapalin, s odděleným kondenzátorem, možnost TČ, částečné a plné ZZT

Chladič kapalin - chlazení: 483,0 ÷ 1726,0 kW
Tepelné čerpadlo - vytápění: 524,0 ÷ 1866,0 kW

Vodou chlazený chiller pro vnitřní instalaci. Optimalizovaný pro nízké kondenzační teploty. Pracuje s novým chladivem R1234ze. Vhodný pro klimatizační systémy s velkou zátěží v obytných, komerčních a průmyslových budovách. Možnost dovybavení o desuperheater nebo total recovery system s následnou produkcí vody vhodné na sanitu.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC WMG

Druh:  jednookruhová
Možnosti využití: 
chladič kapalin

Chladič kapalin - chlazení:  281,8 ÷ 311,8  kW

Modulární vodou chlazený chiller s bezolejovým provozem pro vnitřní instalaci. Pracuje s novým chladivem R1234ze. Vhodný pro klimatizační systémy s velkou zátěží v obytných, komerčních a průmyslových budovách. Modulární vodou chlazený chiller s bezolejovým provozem pro vnitřní instalaci. Pracuje s novým chladivem R1234ze. Vhodný pro klimatizační systémy s velkou zátěží v obytných, komerčních a průmyslových budovách.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC WMX

Druh:  jednookruhová
Možnosti využití: 
chladič kapalin

Chladič kapalin - chlazení:  297,7 ÷ 323,6  kW

Modulární vodou chlazený chiller s bezolejovým provozem pro vnitřní instalaci. Vhodný pro klimatizační systémy s velkou zátěží v obytných, komerčních a průmyslových budovách.

0 Kč
bez DPH 0 Kč