Pro správnou funkčnost stránek používáme cookies. Souhlasem s nimi nám pomáháte zlepšovat naše služby. Více informací

O společnosti AERMEC

 

Italská společnost AERMEC je přední světovou značkou v oblasti klimatizace, která nabízí produkty, služby a ekologické řešení, které dokonale splňují nejnáročnější požadavky trhu. Společnost AERMEC byla založena v roce 1961 s jednoduchým posláním, na tehdejší dobu poměrně ambiciózním. Na dnešní dobu ale více než standardním posláním – poskytováním pohody a pohodlí ve všech prostředích, kde lidé žijí a pracují.

Jak sám italský AERMEC říká, neexistuje žádná výzva, kterou AERMEC nemůže vyřešit. Kompletní sortiment řešení produktů se vyznačuje kvalitou designu, materiálů a výkonu, schopnými splnit všechny požadavky zákazníků v rámci celé řady konkrétních aplikací. Nabídka širokého sortimentu společnosti AERMEC s více než 300 řadami nabízí chladiče tepla, tepelná čerpadla, ventilátorové spirály, klimatizační jednotky, rozdělovače, VRF systémy, zařízení pro rekuperaci tepla, střešní jednotky a další.

Standardní a přizpůsobené produkty AERMECu mají více než 10 000 konfigurací, produkty AERMEC prodává 6 mezinárodních obchodních společnostní s více jak 70 distributory, má 59 poboček a 78 servisních center po celé Itálii a finálně skvělý zákaznický komfort zajištuje více jak 650 zaměstnanců.

Zeptejte se našich obchodních zástupců, co činí italský AERMEC ruku v ruce s COMPLETE CZ jako ideálního partnera pro všechny vaše potřeby na klimatizace.

AERMEC

AERMEC ANLI

Druh:  jednookruhová, axiální ventilátor
Možnosti využití: 
reverzibilní tepelné čerpadlo v hodné i pro sanitu

Tepelné čerpadlo - chlazení:  5,9 ÷ 28,8  kW 
Tepelné čerpadlo - vytápění:  6,2 ÷ 31,7  kW

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC CL

Druh:  jednookruhová, radiální ventilátor
Možnosti využití:  vnitřní chladič kapalin s přívodem venkovnícho vzduchu, kondenzační jednotka, možnost reverzibilního TČ, vhodné i pro sanitu

Chladič kapalin - chlazení:  5,5 ÷ 39,3  kW
Tepelné čerpadlo - chlazení:  5,5 ÷ 39,3  kW
Tepelné čerpadlo - vytápění:  8,2 ÷ 42,7  kW

Jednotka pro vnitřní instalaci s přívodem venkovního vzduchu. Vhodný pro klimatizační systémy a přípravu teplé vody pro malé/střední zátěže v obytných a komerčních budovách. Vnitřní chladič kapalin s přívodem venkovního vzduchu, kondenzační jednotka, možnost reverzibilního TČ, vhodné i pro sanitu, s hydromoduly, ZZT.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC DUALJET

Druh:  2/4 trubkový

Chladič kapalin - chlazení:  1,5 ÷ 4,1  kW
Chladič kapalin - vytápění:  3,4 ÷ 8,6  kW

Parapetní fancoil s dvojím výfukem vzduchu. Možné zvolit výbavu pro skupinové ovládání a pro přípojení k BMS. Samozřejmostí je široká paleta příslušenství pro snadnější instalaci, tj. ventily, ovladače, nožičky pod FCU atd.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC FCL

Druh:  2/4 trubkový

Chladič kapalin - chlazení:  1,9 ÷ 11,0  kW
Chladič kapalin - vytápění:  2,3 ÷ 13,0  kW

Kazetový fancoil s integrovaným 3- nebo 2-cestným reg. ventilem, případně bez něj. Možné zvolit výbavu pro skupinové ovládání, pro připojením k BMS, nebo pro nasávání čerstvého vzduchu. Samozřejmostí je široká paleta příslušenství pro snadnější instalaci, tj. ovladače, speciální boční opláštění, topné spirály, atd. 

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC FCLI

Druh:  2/4 trubkový

Chladič kapalin - chlazení:  1,9 ÷ 11,0  kW
Chladič kapalin - vytápění:  2,3 ÷ 13,0  kW

Kazetový fancoil s invertorovým motorem a s integrovaným 3- nebo 2-cestným reg. ventilem, případně bez něj. Možné zvolit výbavu pro skupinové ovládání, pro připojením k BMS, nebo pro nasávání čerstvého vzduchu. Samozřejmostí je široká paleta příslušenství pro snadnější instalaci, tj. ovladače, speciální boční opláštění, topné spirály, atd.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC FCW

Druh:  2 trubkový

Chladič kapalin - chlazení:  1,9 ÷ 4,0  kW
Chladič kapalin - vytápění:  2,4 ÷ 5,1  kW

Nástěnný fancoil s integrovaným 3- nebo 2-cestným reg. ventilem, případně bez něj. Možné zvolit výbavu pro lokální ovládání pomocí kabelového nebo IR ovladače, případně s úpravou pro ovládání pomocí nadřazeného systému nebo s ovladačem třetí strany.

0 Kč
bez DPH 0 Kč