Pro správnou funkčnost stránek používáme cookies. Souhlasem s nimi nám pomáháte zlepšovat naše služby. Více informací

Přesná klimatizace a systémy chlazení datacenter

Přesná klimatizace pro technologické prostory se označuje rovněž jako CRAC (ComputerRoom Air Conditioning).

CRAC jednotky dokáží kromě teploty řídit rovněž vlhkost a distribuci vzduchu do všech částí datového sálu.

Přesné klimatizační jednotky

Široká řada přesných klimatizačních jednotek zvládne nejrůznější potřeby chlazení datových místností. Řešení využívající účinné a flexibilní produkty lze uplatnit v četných a velmi odlišných konfiguracích. Velký výběr volitelných doplňků a příslušenství umožňuje dokonale sladit systém s potřebami konkrétního místa instalace a starají se o kompletní a optimalizované řízení teploty, vlhkosti a kvality vzduchu uvnitř datových center.

Vzduchem či vodou chlazené systémy s přímou expanzí

CRAC - systémy s přímou expanzí

Přesné klimatizační jednotky vybavené jedním nebo více okruhy s přímou expanzí (CRAC) buď v konfiguraci se vzduchem chlazenými externími kondenzátory, nebo s vodou chlazenými externími suchými chladiči. Jako alternativu k jednotkám CRAC, které jsou obecně umístěny mimo serverové stojany, čili „racky“ je možné použít klimatizační jednotky montované do stojanů (In-Rack), jež dodávají klimatizovaný vzduch přímo do samotných racků.

 

Systémy s chlazenou vodou

CRAC - systémy s přímou expanzí

Přesné klimatizační jednotky vybavené jedním nebo více výměníky tepla pro chlazenou vodu (CRAH), jež pracují ve spojení s jedním nebo více externími chladiči vody. Konfigurace chladiče vody může být standardní nebo s volným chlazením. Jako alternativu k jednotkám CRAH, které jsou obecně umístěny mimo serverové stojany, čili "racky" je možné použít klimatizační jednotky montované do stojanů (In-Rack), jež dodávají klimatizovaný vzduch přímo do samotných racků.

AERMEC NRP

Možnosti využití:  multifunkční jednotka vhodná jak pro chlazení, vytápění, tak i pro sanitu

Chladič kapalin - chlazení:  43,0 ÷ 477,00  kW
Tepelné čerpadlo - vytápění:  46,0 ÷ 544,0  kW

Multifunkční chladič kapalin se vzduchem chlazeným kondenzátorem. Vhodný pro simultální a nezávislou produkci chladné a teplé vody.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC NXP

Druh:  dvouokruhová
Možnosti využití: 
multifunkční jednotka vhodná jak pro chlazení, tak i pro produkci teplé vody

Chladič kapalin - chlazení:  109 ÷ 501  kW
Chladič kapalin - vytápění:  123 ÷ 560  kW

Multifunkční vodou chlazený chiller pro vnitřní instalaci. Vhodný pro simultální a nezávislou produkci chladné a teplé vody.

0 Kč
bez DPH 0 Kč