Pro správnou funkčnost stránek používáme cookies. Souhlasem s nimi nám pomáháte zlepšovat naše služby. Více informací

O společnosti AERMEC

 

Italská společnost AERMEC je přední světovou značkou v oblasti klimatizace, která nabízí produkty, služby a ekologické řešení, které dokonale splňují nejnáročnější požadavky trhu. Společnost AERMEC byla založena v roce 1961 s jednoduchým posláním, na tehdejší dobu poměrně ambiciózním. Na dnešní dobu ale více než standardním posláním – poskytováním pohody a pohodlí ve všech prostředích, kde lidé žijí a pracují.

Jak sám italský AERMEC říká, neexistuje žádná výzva, kterou AERMEC nemůže vyřešit. Kompletní sortiment řešení produktů se vyznačuje kvalitou designu, materiálů a výkonu, schopnými splnit všechny požadavky zákazníků v rámci celé řady konkrétních aplikací. Nabídka širokého sortimentu společnosti AERMEC s více než 300 řadami nabízí chladiče tepla, tepelná čerpadla, ventilátorové spirály, klimatizační jednotky, rozdělovače, VRF systémy, zařízení pro rekuperaci tepla, střešní jednotky a další.

Standardní a přizpůsobené produkty AERMECu mají více než 10 000 konfigurací, produkty AERMEC prodává 6 mezinárodních obchodních společnostní s více jak 70 distributory, má 59 poboček a 78 servisních center po celé Itálii a finálně skvělý zákaznický komfort zajištuje více jak 650 zaměstnanců.

Zeptejte se našich obchodních zástupců, co činí italský AERMEC ruku v ruce s COMPLETE CZ jako ideálního partnera pro všechny vaše potřeby na klimatizace.

AERMEC

AERMEC FCZ

Druh: 2/4 trubkový

Pro nabídkový list klikněte na více informací níže.

Chladič kapalin - chlazení: 1 ÷ 6,81 kW
Chladič kapalin - vytápění: 2,4 ÷ 15,52 kW

Fancoil s různými druhy instalací: nástěnný, podstropní, parapetní, kanálová. Jednotka je vybavena technologií NFC pro ovládání pomocí mobilního telefonu.

Opláštění také v konfiguraci "DualJet" - dvojí výfuk vzduchu. Možné zvolit výbavu s dotykovým ovládacím panelem na jednotce, příslušenstvím pro skupinové ovládání, pro připojení k BMS, pro ionizování vzduchu, nebo s různými druhy opláštění.

Samozřejmostí je široká paleta příslušenství pro snadnější instalaci - ventily, ovladače, mřížky do podhledů a mnoho dalších.

Více detailů o FCZ (včetně videa)

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC FCZI

Druh:  2/4 trubkový

Pro nabídkový list klikněte na více informací níže.

Chladič kapalin - chlazení:  1 ÷ 6,37  kW
Chladič kapalin - vytápění:  3,7 ÷ 15,52  kW

Fancoil s invertorovým motorem pro několik možných instalacích: nástěnný, podstropní, parapetní, kanálová. Jednotka je vybavena technologií NFC pro ovládání pomocí mobilního telefonu. Zakrytování také v konfiguraci "DualJet" - dvojí výfuk vzduchu. 

Možné zvolit výbavu s dotykovým ovládacím panelem na jednotce, příslušenstvím pro skupinové ovládání, pro připojení k BMS, pro ionizování vzduchu, nebo s různými druhy opláštění.

Samozřejmostí je široká paleta příslušenství pro snadnější instalaci, tj. ventily, ovladače, mřížky do podhledů, atd.

Více detailů o FCZI (včetně videa)

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC ANK

Druh:  jednookruhová, axiální ventilátor
Možnosti využití: 
reverzibilní, vhodné i pro sanitu

Tepelné čerpadlo - chlazení:  6,76 ÷ 15,48  kW
Tepelné čerpadlo - vytápění:  8,03 ÷ 17,85  kW

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC ANKI

Druh:  jednookruhová, axiální ventilátor
Možnosti využití: 
reverzibilní, vhodné i pro sanitu, teplota výstupní vody až 60 °C

Tepelné čerpadlo - chlazení:  5,85 ÷ 12,3  kW
Tepelné čerpadlo - vytápění:  6,08 ÷ 12,3  kW

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC ANL 020-202

Druh:  jednookruhová, axiální ventilátor
Možnosti využití:  chladič kapalin, kondenzační jednotka, možnost reverzního chodu (TČ)

Chladič kapalin - chlazení:  5,7 ÷ 43,0  kW
Tepelné čerpadlo - chlazení:  5,7 ÷ 43,0  kW
Tepelné čerpadlo - vytápění:  6,2 ÷ 46,0  kW

Jedná se o chladič kapalin se vzduchem chlazeným kondenzátorem. Vhodný pro klimatizační systémy a přípravu teplé vody pro malé/střední zátěže v obytných a komerčních budovách. Chladič kapalin, kondenzační jednotka, možnost reverzního chodu (TČ), s hydromoduly, ZZT.

 

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC ANL 290-650

Druh: jednookruhová, axiální ventilátor
Možnosti využití: chladič kapalin, kondenzační jednotka, možnost reverzního chodu (TČ)

Chladič kapalin - chlazení: 54,5 ÷ 132,9 kW
Tepelné čerpadlo - chlazení: 54,5 ÷ 132,9 kW
Tepelné čerpadlo - vytápění: 61,0 ÷ 142,0 kW

Jedná se o chladič kapalin se vzduchem chlazeným kondenzátorem. Vhodný pro klimatizační systémy a přípravu teplé vody pro malé/střední zátěže v obytných a komerčních budovách. Chladič kapalin, kondenzační jednotka, možnost reverzního chodu (TČ), s hydromoduly, ZZT.

0 Kč
bez DPH 0 Kč