Pro správnou funkčnost stránek používáme cookies. Souhlasem s nimi nám pomáháte zlepšovat naše služby. Více informací

O společnosti AERMEC

 

Italská společnost AERMEC je přední světovou značkou v oblasti klimatizace, která nabízí produkty, služby a ekologické řešení, které dokonale splňují nejnáročnější požadavky trhu. Společnost AERMEC byla založena v roce 1961 s jednoduchým posláním, na tehdejší dobu poměrně ambiciózním. Na dnešní dobu ale více než standardním posláním – poskytováním pohody a pohodlí ve všech prostředích, kde lidé žijí a pracují.

Jak sám italský AERMEC říká, neexistuje žádná výzva, kterou AERMEC nemůže vyřešit. Kompletní sortiment řešení produktů se vyznačuje kvalitou designu, materiálů a výkonu, schopnými splnit všechny požadavky zákazníků v rámci celé řady konkrétních aplikací. Nabídka širokého sortimentu společnosti AERMEC s více než 300 řadami nabízí chladiče tepla, tepelná čerpadla, ventilátorové spirály, klimatizační jednotky, rozdělovače, VRF systémy, zařízení pro rekuperaci tepla, střešní jednotky a další.

Standardní a přizpůsobené produkty AERMECu mají více než 10 000 konfigurací, produkty AERMEC prodává 6 mezinárodních obchodních společnostní s více jak 70 distributory, má 59 poboček a 78 servisních center po celé Itálii a finálně skvělý zákaznický komfort zajištuje více jak 650 zaměstnanců.

Zeptejte se našich obchodních zástupců, co činí italský AERMEC ruku v ruce s COMPLETE CZ jako ideálního partnera pro všechny vaše potřeby na klimatizace.

AERMEC

AERMEC NSM

Druh:  2/3 okruhová, axiální ventilátor
Možnosti využití: 
chladič kapalin, kondenzační jednotka, freecooling, bezglykolový freecooling

Chladič kapalin - chlazení:  302,0 ÷ 2100,0  kW
Freecooling:  309,0 ÷ 1752,0  kW

Chladič kapalin se vzduchem chlazeným kondenzátorem. Vhodný pro klimatizační systémy s velkou zátěží v obytných, komerčních a průmyslových budovách.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC NSM freecooling (volné chlazení)

Druh: 2/3 okruhová, axiální ventilátor
Možnosti využití: chladič kapalin, kondenzační jednotka, freecooling, bezglykolový freecooling, chlazení datacenter

Chladič kapalin - chlazení: 306,0 ÷ 2028,0 kW
Freecoling: 309,0 ÷ 1752,0 kW

Chladič kapalin se vzduchem chlazeným kondenzátorem. Vhodný pro klimatizační systémy s velkou zátěží v obytných, komerčních a průmyslových budovách. Také ve variantě optimalizované pro ekonomické chlazení datových center.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC NSMI

Druh:  1/2 okruhová, axiální ventilátor
Možnosti využití: 
chladič kapalin s invertorovým šroubovým kompresorem

Chladič kapalin - chlazení:  285,0 ÷ 1006,0  kW

Invertorový chladič kapalin se vzduchem chlazeným kondenzátorem. Vhodný pro klimatizační systémy s velkou zátěží v obytných, komerčních a průmyslových budovách. Chladič kapalin s invertorovým šroubovým kompresorem, s hydromoduly, ZZT.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC NSMI freecooling (volné chlazení)

Druh: 1/2 okruhová, axiální ventilátor
Možnosti využití: chladič kapalin s invertorovým šroubovým kompresorem, freecooling, freecooling plus s velmi nízkými tlakovými ztrátami, s hydromoduly, ZZT

Chladič kapalin - chlazení: 285,0 ÷ 989,0 kW
Freecoling: 331,0 ÷ 965,0 kW

Invertorový chladič kapalin se vzduchem chlazeným kondenzátorem. Vhodný pro klimatizační systémy s velkou zátěží v obytných, komerčních a průmyslových budovách.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC NXP

Druh:  dvouokruhová
Možnosti využití: 
multifunkční jednotka vhodná jak pro chlazení, tak i pro produkci teplé vody

Chladič kapalin - chlazení:  109 ÷ 501  kW
Chladič kapalin - vytápění:  123 ÷ 560  kW

Multifunkční vodou chlazený chiller pro vnitřní instalaci. Vhodný pro simultální a nezávislou produkci chladné a teplé vody.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC NXW

Druh:  1/2 okruhová
Možnosti využití: 
chladič kapalin, reverzibilní tepelné čerpadlo, s odděleným kondenzátorem

Chladič kapalin - chlazení:  106 ÷ 385  kW
Tepelné čerpadlo - chlazení:  106 ÷ 385  kW
Tepelné čerpadlo - vytápění:  119 ÷ 419  kW

Vodou chlazený chiller pro vnitřní instalaci. Vhodný pro klimatizační systémy se střední zátěží v obytných a komerčních budovách. Možnost dovybavení o desuperheater nebo total recovery system s následnou produkcí vody vhodné na sanitu.

0 Kč
bez DPH 0 Kč