Pro správnou funkčnost stránek používáme cookies. Souhlasem s nimi nám pomáháte zlepšovat naše služby. Více informací

O společnosti DECSA

Společnost DECSA přichází do světa HVAC a průmyslových aplikací s výjimečnými účinnými a flexibilními chladicími systémy, kdy se snaží pečlivě porozumět požadavkům zákazníků – což je důvodem, proč si COMPLETE CZ vybrala tohoto dodavatele – máme stejný přístup k zákazníkovi. 

DECSA navrhuje nejmodernější chladicí systémy, které nabízejí vynikající řešení šetrná k životnímu prostředí – např. chladící věže s otevřeným okruhem, také chladící věže s uzavřeným okruhem, do jejich portfolia výrobků spadají i sprchovaný odpařovací kondenzátor s axiálním ventilátorem či sprchovaný odpařovací kondenzátor s radiálním ventilátorem, se silně pozinkovaným pláštěm či plastovým provedením a dalšími průmyslovými zařízeními.

To vše je doloženo již 40 letou historií firmy DECSA, od roku založení 1975. Nicméně historie společnosti DECSA sahá až do roku 1927, kdy inženýr Giulio De Cardenas založil průmyslovou skupinu, která byla leaderem při navrhování a výrobě zařízení pro vytápění a větrání. Dnes kromě ISO 9001 získala také prestižní certifikaci CTI (Cooling Technology Institute). V současnosti společnost DECSA vede již třetí generace rodiny majitelů - Nicola de Cardenas.

Snadná instalace, vyžadovaný vysoký standard energetické účinnosti a snaha vyhovět požadavkům a potřebám svých zákazníků – to je pro společnost DECSA samozřejmostí.