Pro správnou funkčnost stránek používáme cookies. Souhlasem s nimi nám pomáháte zlepšovat naše služby. Více informací

O společnosti MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES AIR CONDITIONING EUROPE (MHIAE)

Mitsubishi Heavy Industries Air Conditioning Europe Ltd (MHIAE) je nová společnost, založená koncernem Mistubishi Heavy Industries pro všechna řešení HVAC (vytápění, větrání a klimatizace) po celé Evropě. MHIAE nabízí nejefektivnější, nejúspornější systémy pro chlazení a ohřev vzduchu a vody v obytných, komerčních a průmyslových budovách.

Společnost MHI vznikla v roce 1884 a díky tomu, že chápe problém jako příležitost, stále čelí novým výzvám, které ústí v nové špičkové výrobní řešení. V průběhu let poskytovala MHI řadu produktů a služeb, které tvoří sociální infrastrukturu podporující život mnoha lidí.

Společnost MHIAE má tolik zaměstnanců, co obyvatel dvě česká okresní města (80 tisíc zaměstnanců), s ročním obratem přesahujícím 24 miliard EUR, s produkty od klimatizace až po letectví a od energetických systémů až po stavbu lodí. MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES AIR CONDITIONING EUROPE vyrábí více než 700 různých produktových řad pro různé průmyslové a občanské trhy po celém světě a má dlouhou historii v oblasti návrhu a výroby chladicích systémů z roku 1920.

Společnost MHIAE se snaží čelit i globálním výzvám, tedy i ekologickým, a to vyjadřuje svým sloganem „Our Technologies, Your Tomorrow“ – volně přeloženo jako „naše technologie pro vaši budoucnost“.

Q-ton tepelné čerpadlo Mitsubishi

Q-ton tepelné čerpadlo Mitsubishi

Tepelné čerpadlo Q-ton vyhovuje široké škále požadavků, a to včetně požadavku na výrobu horké vody o stabilní teplotě 90 °C (aniž by požadoval jakýkoliv další elektrický přídavný elektrický ohřev) pro střední až velké sanitární zařízení, pro hygienu v komerčních aplikacích - průmyslu, občanské a bytové výstavbě. Tepelné čerpadlo Q-ton Mitsubishi zároveň oproti klasickým tepelným čerpadlům s konvenčními chladivy garantuje nízkou spotřebu elektrické energie bez dopadu na životní prostředí.

Pro tepelné čerpadlo Q-ton Mitsubishi jsme připravili brožuru s kompletními parametry (včetně kompletních technických údajů i návodem k instalaci):
Více informací ZDE

 • Dodávka vody o teplotě 60 °C až 90 °C
  také při venkovních teplotách až -25 °C
 • Schopnost udržet si 100% výkon až do -7 °C
 • V odvětví nejvyšší topný faktor (4.3 v přechodném období)*
 • Výrazné snížení provozních nákladů a emisí CO2
 • GWP (potenciál globálního oteplování) = 1
 • ODP (potenciál poškozování ozónové vrstvy) = 0
 • Pokročilý snadno ovladatelný LCD panel s dotykovou obrazovkou
 • Uživatelsky přívětivé plánování ohřevu vody a spouštění jedním dotykem
 • Kvalitní a robustní konstrukce
 • Dlouhá životnost
0 Kč
bez DPH 0 Kč