Pro správnou funkčnost stránek používáme cookies. Souhlasem s nimi nám pomáháte zlepšovat naše služby. Více informací

COMPLETE CZ roste!

31.3. 2022 jsme ukončili náš fiskální rok, který byl pro COMPLETE CZ velmi úspěšný. Získali jsme objednávky za 214 mil. Kč. Meziročně jsme vyrostli o 203 %.

Po náročném roce 2020, který byl významně ovlivněn covidovou pandemií se nám opět obchodně velmi dařilo a překonali jsme náš nejlepší rok 2019, ve kterém jsme získali historicky nejvyšší objem objednávek ve výši 169,8 mil. Kč. Oproti roku 2019 jsme vyrostli o 26,1 %. Je to náš velký úspěch, na který jsme hrdí.

Díky dlouhodobé spolupráci s našimi dodavateli a profesionálnímu porozumění potřeb našich zákazníků nabízíme profesionální a nejvhodnější technické řešení již dlouhých 20 let. Daří se nám zúročovat 20leté zkušenosti na trhu a našim partnerům neustále poskytujeme služby a řešení v duchu naší mise KLIDNÝ ŽIVOT. S NÁMI.

Přesto, že se nám obchodně velmi dařilo, museli jsme čelit problémům s termíny dodání zařízení a náhradních dílů. Výrobci řeší problémy s dodávkou komponent a dílů, což má za následek delší dodací termíny. I přes tyto nepříznivé vlivy děláme maximum, abychom našim zákazníkům dodali zařízení a náhradní díly co nejdříve, což je náročná výzva pro obchodní odd. a logistiku.

Děkujeme všem kolegům za profesionalitu, pracovní nasazení a chuť vyhrávat. Díky nasazení všech se nám daří růst a upevňovat naši pozici na náročném trhu.

Děkujeme Vám, našim partnerům za důvěru, které si velmi vážíme. Váš KLIDNÝ ŽIVOT. S NÁMI. je náš závazek.

Zpátky na seznam novinek