Pro správnou funkčnost stránek používáme cookies. Souhlasem s nimi nám pomáháte zlepšovat naše služby. Více informací

Integrované navrhování budov

Společnost COMPLETE CZ obsahově podpořila 6. ročník odborného sympozia „Integrované navrhování a hodnocení budov“, které v říjnu 2016 v Praze uspořádala Společnost pro techniku prostředí.

Společnost COMPLETE CZ na symposiu prezentovala variabilní možnosti integrovaného volného chlazení v jednotkách AERMEC a představila jeho vliv na provozní úspory. Předvedeny byly zejména rozličné možnosti implementace a došlo na vysvětlení principů volného chlazení ve vzduchem i vodou chlazených výrobnících chladné vody. Přednášku si vyslechlo více než 500 posluchačů z řad profesionálů na techniku prostředí. Společnost COMPLETE CZ byla také jedním ze sponzorů konference.   

Sympozium „Integrované navrhování a hodnocení budov“ uspořádala ve dnech 20. a 21. října 2015 Společnost pro techniku prostředí a uskutečnilo se v budově Autoklubu v Praze tohoto roku. V rámci doprovodných akcí proběhla také studentská soutěž diplomových prací v oblasti techniky prostředí třech vysokých škol České republiky, které mají zaměření odborných kateder na tuto problematiku, a vítěz této soutěže bude reprezentovat Českou republiku v Evropské soutěži diplomových prací.

Zpátky na seznam novinek