Pro správnou funkčnost stránek používáme cookies. Souhlasem s nimi nám pomáháte zlepšovat naše služby. Více informací

Nová řada klimatizací Aermec s dezinfekčními účinky

Firma Aermec zareagovala na zvýšené nároky na důkladnou hygienu vzduchu v uzavřených prostorech novou řadou klimatizací FCZ_H.

Na potřeby najít systémová řešení, která zabrání nebo minimalizuje šíření nákazy v souvislosti s pandemií koronaviru Sars-CoV-2 zejména v nemocnicích, zdravotnických zařízeních či domech s pečovatelskou službou, zareagoval přední světový výrobce klimatizací Aermec, novou řadou FCZ_H a FCZI_H vybavenou nejmodernějšími zařízeními na čištění vzduchu.

Řada FCZ_H, založená na sérii FCZ (vlajková loď mezi fancoilovými jednotkami AERMEC), v sobě spojuje dobře známé vlastnosti tichého provozu, spolehlivosti, nízké spotřeby energie a elegantního designu se specifickým dezinfekčním působením fotokatalytického systému, je vhodná rovněž pro použití v prostředí kanceláří, kosmetických salonů i v domácnosti s lidmi trpícími alergiemi nebo nedostatečnou imunitou atd.

Řadu FCZ_H lze považovat za aktivní preventivní opatření, protože je vybavena dezinfekčními zařízeními na čištění vzduchu.

Více informací naleznete zde

Zpátky na seznam novinek