Pro správnou funkčnost stránek používáme cookies. Souhlasem s nimi nám pomáháte zlepšovat naše služby. Více informací

Představujeme novinky společnosti Aermec:

NRB za chillery:

NRB-vzduchem chlazený chiller s axiálními ventilátory v kompaktním provedení a s velkou variabilitou v konfiguraci příslušenství.

Chladící výkon v rozmezí od 56 do 209kW, topný výkon od 58 do 191kW, 15 velikostí ve velmi kompaktním provedení. Verze s jedním a dvěma chladivovými okruhy, verze se níženým hlukem, se zvýšenou účinností, různé druhy hydraulického vybavení (čerpadla, akumulační nádoby apod.) a mnoho dalších možností konfigurace. Jsou k dispozici všechny běžně užívané varianty provedení v této výkonové kategorii.

Řada NRB je navržena s komponenty, které jsou průkopníky v kvalitě a technologii a zajišťují snížený dopad na životní prostředí. Spirálové kompresory, nejnovější deskové výměníky tepla optimalizované pro práci při vysokých odpařovacích teplotách a při částečném zatížení a žebrované cívky se sníženým průměrem trubky. Tyto speciální cívky snižují zatížení chladiva o 30 % ve srovnání se standardními cívkami, omezení emisí CO₂ při současném zajištění nejvyššího výkonu jednotky.

 

Aermec

 

NRK za tepelná čerpadla:

NRK – Reverzibilní tepelné čerpadlo vzduch/voda s axiálními ventilátory s rozšířenou provozní zónou a s velkou variabilitou v konfiguraci příslušenství.

Topný výkon v rozmezí od 18 do 148kW, chladící výkon od 21 do 175kW. Maximální teplota vody 65 °C a provoz topení do teploty vzduchu -20°C. Stroj je optimalizován pro funkci topení. Jsou aplikovány nejpokročilejší technologie užívané v tomto oboru a stroje dosahují vysoké energetické účinnosti v celém provozním rozsahu. Společností Eurovent jsou klasifikovány v energetické třídě A.

Provozní limity v režimu topení NRK:

Aermec

Zpátky na seznam novinek