Pro správnou funkčnost stránek používáme cookies. Souhlasem s nimi nám pomáháte zlepšovat naše služby. Více informací

První kvartál nového hospodářského roku

V prvním kvartále nového hospodářského roku (1.4. 2021 – 31.3. 2022) jsme nastartovali úspěšný obchodní růst. Rosteme v obchodním, servisním i realizačním oddělení.

Loňský rok poznamenaný důsledky pandemie jsme i přes jeho nečekané těžkosti zvládli s dobrým obchodním i hospodářským výsledkem. V jeho průběhu jsme pracovali především na zefektivnění vnitřních procesů a zkvalitňování našeho týmu, abychom mohli pružně reagovat na nové situace, kterým jsme museli čelit – výpadky výroby u našich dodavatelů, problémy s mezinárodní dopravou, zpoždění realizace projektů atd. Pozornost jsme věnovali rozpracovaným i časově posunutým projektům a hledali další obchodní i servisní příležitosti.

Letošní rok je pro nás zúročením předcházejících aktivit v budování obchodních a servisních příležitostí, kterým jsme se intenzivně věnovali. Za první kvartál letošního hospodářského roku získalo obchodní oddělení objednávky ve výši 77% z celkového objemu loňského roku, realizační oddělení 136% a servisní oddělení vyrostlo o 21%. Jsme velmi rádi, že všechna naše oddělení rostou, a že se nám daří zužitkovat vynaloženou aktivitu. Věříme, že tento vynikající výsledek udržíme i v následujícím období.

Děkujeme všem našim partnerům za spolupráci a důvěru, kolegům za lidský i profesionální přístup, pracovní nasazení, chuť posouvat COMPLETE CZ vpřed a především poskytovat našim klientům profesionální řešení a komplexní servis.

COMPLETE CZ – KLIDNÝ ŽIVOT. S NÁMI

Zpátky na seznam novinek