Pro správnou funkčnost stránek používáme cookies. Souhlasem s nimi nám pomáháte zlepšovat naše služby. Více informací

O společnosti AERMEC

 

Italská společnost AERMEC je přední světovou značkou v oblasti klimatizace, která nabízí produkty, služby a ekologické řešení, které dokonale splňují nejnáročnější požadavky trhu. Společnost AERMEC byla založena v roce 1961 s jednoduchým posláním, na tehdejší dobu poměrně ambiciózním. Na dnešní dobu ale více než standardním posláním – poskytováním pohody a pohodlí ve všech prostředích, kde lidé žijí a pracují.

Jak sám italský AERMEC říká, neexistuje žádná výzva, kterou AERMEC nemůže vyřešit. Kompletní sortiment řešení produktů se vyznačuje kvalitou designu, materiálů a výkonu, schopnými splnit všechny požadavky zákazníků v rámci celé řady konkrétních aplikací. Nabídka širokého sortimentu společnosti AERMEC s více než 300 řadami nabízí chladiče tepla, tepelná čerpadla, ventilátorové spirály, klimatizační jednotky, rozdělovače, VRF systémy, zařízení pro rekuperaci tepla, střešní jednotky a další.

Standardní a přizpůsobené produkty AERMECu mají více než 10 000 konfigurací, produkty AERMEC prodává 6 mezinárodních obchodních společnostní s více jak 70 distributory, má 59 poboček a 78 servisních center po celé Itálii a finálně skvělý zákaznický komfort zajištuje více jak 650 zaměstnanců.

Zeptejte se našich obchodních zástupců, co činí italský AERMEC ruku v ruce s COMPLETE CZ jako ideálního partnera pro všechny vaše potřeby na klimatizace.

AERMEC

AERMEC Omnia HL

Druh:  2 trubkový

Chladič kapalin - chlazení:  0,84 ÷ 2,83  kW
Chladič kapalin - vytápění:  2 ÷ 5,9  kW

Parapetní designový fancoil. Možné zvolit výbavu pro skupinové ovládání a pro přípojení k BMS. Samozřejmostí je široká paleta příslušenství pro snadnější instalaci, tj. ventily, ovladače, nožičky pod FCU, atd.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC Omnia UL

Druh:  2 trubkový

Chladič kapalin - chlazení:  0,84 ÷ 2,83  kW
Chladič kapalin - vytápění:  2 ÷ 5,9  kW

Parapetní fancoil s velmi malou hloubkou a také s možností instalace sálavého výměníku tepla na čelní stranu jednotky. Možné zvolit výbavu pro skupinové ovládání, pro připojením k BMS, pro ionizování vzduchu, nebo s různými druhy opláštění. Samozřejmostí je široká paleta příslušenství pro snadnější instalaci, tj. ventily, ovladače, mřížky do podhledů, atd.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC Omnia ULI

Druh:  2 trubkový

Chladič kapalin - chlazení:  1,2 ÷ 2,83  kW
Chladič kapalin - vytápění:  2,91 ÷ 5,94  kW

Parapetní fancoil s velmi malou hloubkou a invertorovým motorem. Možné zvolit výbavu pro skupinové ovládání, pro připojením k BMS, pro ionizování vzduchu, nebo s různými druhy opláštění. Samozřejmostí je široká paleta příslušenství pro snadnější instalaci, tj. ventily, ovladače, mřížky do podhledů, atd.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC TW

Druh:  jednookruhová
Možnosti využití: 
chladič kapalin

Chladič kapalin - chlazení:  285  kW

Modulární vodou chlazený chiller s bezolejovým provozem pro vnitřní instalaci. Vhodný pro klimatizační systémy s velkou zátěží v obytných, komerčních a průmyslových budovách.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC VEC

Druh:  2 trubkový

Chladič kapalin - chlazení:  1,32 ÷ 3,6  kW
Chladič kapalin - vytápění:  1,83 ÷ 4,28  kW

Kazetová jednotka s Coanda efektem proudění vzduchu, možná konfigurace s invertovým motorem. Možné zvolit výbavu pro skupinové ovládání a pro připojením k BMS. Samozřejmostí je široká paleta příslušenství pro snadnější instalaci, tj. ovladače, ventily, nástavce na VZT potrubí, atd.

0 Kč
bez DPH 0 Kč

AERMEC VED

Druh:  2/4 trubkový

Chladič kapalin - chlazení:  0,99 ÷ 18,0  kW
Chladič kapalin - vytápění:  4,0 ÷ 25,0  kW

Kanálové jednotky s vysokým průtokem vzduchu, možná konfigurace s invertorovým motorem. Možné zvolit výbavu pro skupinové ovládání a pro připojením k BMS. Samozřejmostí je široká paleta příslušenství pro snadnější instalaci, tj. ovladače, ventily, nástavce na VZT potrubí, atd.

0 Kč
bez DPH 0 Kč